Na zakázku

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
Máte nápad nebo speciální přání? 
Potřebujete-li ilustrátora či grafika, který s Vámi bude hledat nejlepší řešení, komunikuje a dodržuje domluvené termíny, ozvěte se mi a něco společně vymyslíme.

Podívejte se níže na nabídku, inspirujte se a napište mi Vaši představu.

Ilustrace

Ať už jde o obrázek do dětského pokoje, stylový plakát, originální obraz z hor nebo ilustraci do knihy, umění má mít v našich domovech své místo. Napište si o ten svůj originál.
chci si objednat

Vitráže

Potřebuje vaše okno nebo dveře zpestření? Dovolte světlu proniknout skrz barvy netradičních "vitrážových" skel. Udělám vše od návrhu až po realizaci. Na rozdíl od klasických katedrálních vitráží jsou tyto cenově dostupnější, rychleji vytvořené a nabízí více možností. Na první pohled k nerozeznání od klasických řezaných skel. Podívejte se na video z procesu.chci si objednat

Mural - Nástěnné malby

Malba na zeď dokáže neotřelým způsobem oživit interiér bytu, ale i venkovní fasádu. Nebojte se dát umění větší prostor velkoformátových maleb. Malba může být expresivní i velmi střízlivá, plnobarevná i jen lineární - najdeme pro Váš protor tu nejlepší variantu. Podívejte se na video z procesu, jak vznikal mural v ordinaci Ortopedie Kateřinská.

https://www.youtube.com/watch?v=yVZDMEOAIxQhttps://youtu.be/6jiNmzRuGho

chci si objednat

Grafika

Chcete se ukázat s novým logem nebo ještě žádné nemáte? Hledáte originální etikety pro vaše produkty, potřebujete pomoci s grafikou informačních plakátů nebo třeba celé knihy? Napište mi Vaš představu a v připravím Vám perfektní grafiku, se kterou nezapadnete v davu.


chci si objednat

Svatební oznámení

Budete se brát? A chtěli byste originální oznámení, které bude jen vaše? Nabízím Vám originální svatební oznámení. Aby vše na vaší svatbě ladilo, nabízím také ve stejném stylu i další doplňky. Pozvánka ke svatebnímu stolu, program, menu, směrovky, noviny, vzpomínkové předměty...
Pokud se domluvíme, mohu zařídit i tisk a předat Vám celý komplet přímo do ruky.


chci si objednat

Horská LP

Máte rádi hudbu? Tahle LPíčka se vám nikdy neohrají. Pověste si na zeď originál.
Do hudební zkušebny, ale třeba i jako svatební dar - ráda Vám tam připíšu jména a datum... Stačí si jen říct.
chci si objednat

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp